A A A

OzonyTron

To urządzenie stosowane w ozonoterapii. Więcej na jej temat przeczytają Państwo w dziale CIEKAWE TEMATY.

W urządzeniu OzonyTron powstaje, w miejscu aplikacji wysoce reaktywny tlen w „stanie powstawania”, który reaguje z bardzo dużą prędkością ( porównywalną z prędkością strzału) z bakteriami (gatunkami prokariotycznymi- nie posiadającymi jądra komórkowego) niszcząc ich strukturę. Jednocześnie nie wywiera on żadnego negatywnego wpływu na komórki organizmu, ponieważ te jako gatunki eukariotyczne- zawierające jądro komórkowe, posiadają w swoich ściankach cholesterol.
Przy pomocy OZONYTRON leczy się nieinwazyjnie, bezpiecznie i szybko, bezboleśnie bez niepożądanych efektów ubocznych. Dodatkowo urządzenie to ma radykalne działanie antyseptyczne. Zabija nawet najbardziej oporne bakterie, wirusy i grzyby. Niweluje i odkaża sączące rany, wspomaga zrost kostny, przynosi ulgę w neuralgiach.
Zastosowanie:  zapalenie dziąseł, zapalenie przyzębia, stany zapalne jamy ustnej, afty, opryszczka, utrudnione wyrzynanie, ubytki (po opracowaniu), nadwrażliwość, próchnica powierzchowna, średnia i głęboka, rany poekstrakcyjne, suchy zębodół, sączące rany itp.