A A A

o Nas

O nas słów kilka...

Nasz gabinet rozpoczął swoją działalność 10 kwietnia 2003 r.

Świadczymy usługi stomatologiczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych w miłej i bezstresowej atmosferze.

W swojej pracy zawodowej najwięcej uwagi zwracamy na dostosowanie się do Państwa potrzeb, stworzenie komfortowych warunków leczenia oraz wykonanie usług na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym. Dlatego też, stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach, sympozjach oraz warsztatach szkoleniowo-naukowych organizowanych na terenie całej Polski.
 

Co roku gościmy również na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w poszukiwaniu najnowszych osiągnięć technicznych, by móc wdrożyć je do wykonywanych przez nas zabiegów. Wszystko po to, by zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.
 

Korzystamy z wysokiej jakości sprawdzonych materiałów produkowanych przez światowych liderów.

Należymy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.
 

Prowadzimy również fluoryzację i profilaktykę zdrowotną wśród uczniów szkół.
 

Duży nacisk kładziemy na czystość, higienę, dezynfekcję oraz sterylność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
 

Służymy naszym doświadczeniem przy wyborze metod leczenia jak również proponujemy plan dalszej pielęgnacji, aby uzyskać najlepszy efekt również po leczeniu.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2010 r. rozpoczęliśmy e-sprzedaż na ALLEGRO oferując Państwu profesjonalne akcesoria i produkty do higieny jamy ustnej.
 


Zawód lekarza stomatologa to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i wielka satysfakcja z ciągłego udoskonalania własnych umiejętności i poszerzania zasobów własnej wiedzy.